İçeriğe geç

Hakkımızda

Esila Design Hakkında

Şirket Hikayesi

Esila Design 15 yıllık kalıpçılık ve ürün tasarımı tecrübesi ile 2014 yılında faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kararlı ve istikrarlı çalışma anlayışı ile hizmet vermektedir. Kaliteye ve profesyonelliğe oldukça önem veren Esila Design uzman personeli ile optik tarama, fonksiyonel ürün tasarımı, endüstriyel kalıpçılık ve 3boyutlu hızlı prototipleme teknolojisi ile hizmet vermektedir.

Videoyu oynat

Kaliteli Üretim İçin Sürekli Çalışıyoruz..

Kalite asla tesadüf değildir. Sizlere kaliteyi güvenilir bir hizmet ile sunmaya çalışmaktayız. Biz bu konuda iddialıyız. İleri teknoloji sayesinde de bu iddiamızı sürdürülebilir hale getiriyoruz…

İhtiyaca yönelik ürün tasarımı için doğru analiz ve ileri teknoloji kullanmaktayız. Bu sayede üretime uygun ve kaliteli tasarımlar meydana çıkarabiliyoruz. Dünya teknoloji lideri olan Şhining’in ileri teknoloji cihazlarını kullanmaktayız…

Hizmetlerimiz

Değer Üretiyoruz

Donanımlı çalışanlarımız ile size her zaman daha iyi hizmet vermek için durmadan, yorulmadan çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Tersine Mühendislik

Bir ürünün ya da nesnenin nümerik cad datasını elde etmek için optik tarayıcılar kullanılarak yapılan işlemlerin tümüne tersine mühendislik denir.

Flow Analysis

Plastik enjeksiyon kalıplarında parçanın dolum sürecini izleyebileceğiniz, dolum problemlerini öngörebileceğiniz plastik akış analizlerini yapıyoruz.

3D Baskı Teknolojileri

3D Printer”lar bilgisayar ortamındaki 3 boyutlu modelleri “Katmanlı Üretim Teknolojisi” kullanarak, ofis ortamında, otomatik olarak, el değmeden üreten sistemler olarak tanımlanabilir.

Bizi seçme nedenleri

Yetkinliklerimiz

Yüksek müşteri memnuniyeti ile 3D baskı hizmetini birleştirdik.

Yüksek Kalite
Doğru Analiz
Özgün Tasarımlar

Projeleriniz için bize danışın!

Teklif almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bizi arayın: +90 (541) 879 71 88