İçeriğe geç

Hizmetler

işimizi aşk ile yapıyoruz

Neden bizi seçmelisiniz

Konusunda uzman teknik ekip kadromuz ile projelerinizdeki istekleriniz tam anlamıyla gerçeğe dönüştürülür.

Tersine Mühendislik

Tersine mühendisliğe, CAD modeli bulunmayan bir parçanın 3D modelini oluşturma yöntemi olarak ihtiyaç duyulmaktadır ve bu yöntem gittikçe yaygınlaşmaktadır. Tersine mühendislik, klasik tasarımları yeniden yapılandırır ve yenilerini uygulamaya koyar. Bu yöntemle kayıp veya mevcut olmayan dokümanlar üretilebilir, imalat dokümanları güncellenebilir veya yeniden oluşturulabilir

Flow Analysis

Plastik enjeksiyon kalıplarında parçanın dolum sürecini izleyebileceğiniz, böylelikle olası dolum problemlerini öngörebileceğiniz plastik akış analizlerini yapıyoruz. Bu vesile ile doğru yolluk giriş yerinin tespit edilmesinde önceden gerekli tedbirleri alabiliyor olacaksınız. Akış yönü, birleşme noktaları, enjeksiyon basınçları, mengene kapama kuvvetleri ve gerilmeler yada parçadaki çarpılmaları ve çekme değerlerini öngörebiliyoruz.

Bu analizler sayesinde üretim yapılacak ürün kalitesini artırdığınız gibi , kalıp üretimi öncesinde olası hataların önüne geçilerek gereksiz zaman kayıplarını da önlemiş olacaksınız.

3D Baskı Teknolojileri

3D Printer”lar bilgisayar ortamındaki 3 boyutlu modelleri “Katmanlı Üretim Teknolojisi” kullanarak, ofis ortamında, otomatik olarak, el değmeden üreten sistemler olarak tanımlanabilir. 3D Printer’lar günümüzde malzeme seçenekleri, üretim boyutları, detay üretebilme yetenekleri açılarından da seçenekler sunmaktadır. 3D Printer’lar, fonksiyonel 3D modelleri aşağıdan yukarıya doğru, tabaka tabaka üretir.

Teklif almak için formu doldurun

Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapacağız.